Перфоратор 1.5 кВт, 6 Дж, SDS-Plus бочковий Procraft BH-2200
Перфоратор Procraft BH-2200 з швидкозажимний патроном SDS-Plus має три режими: свердління, свердління з ударом і довбання. Підходить для роботи з такими матеріалами, як камінь, дерево, сталь, цегла і бетон. Пластикова кейс забезпечує зручність перенесення та зберігання інструменту і його приладдя. Додаткова рукоятка забезпечує надійний хват при роботі.
- Патрон SDS-Plus - для простої і швидкої заміни оснащення
- Посилений редуктор з магнієвого сплаву - для довгого терміну служби
- Регулятор оборотів - для комфортної роботи з різними матеріалами
- Запобіжна муфта, що захищає оператора від випадкового блокування свердла
- Потужність: 1500 Вт
- Тип патрона: SDS-Plus
- Сила удару: 6 Дж
- Максимальна кількість ударів: 4200 уд / хв
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом, удар
- Тип перфоратора: бочковий
- Кількість обертів: 0 - 820 об / хв
- Регулювання кількості обертів: так
- Діаметр свердління: дерево / бетон / метал - 42 / 32 / 13 мм
- Вага: 5.2 кг
- Перфоратор
- Додаткова рукоятка
- Піка
- Долото
- 3 свердла
- Обмежувач глибини свердління
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Система гасіння вібрації | Так |
- Ціна: 3 750 ₴












