Садовий набір для поливу
шланг + конектор + пістолет
шланг + конектор + пістолет
Поливальний набір для поливу саду, городу, прибудинкової ділянки. Включає в себе: тришаровий армований шланг 1/2" 30 м, конектор для підключення поливальних аксесуарів, і 8-ми функціональний поливальний пістолет. Даний набір дозволяє відразу після покупки приступити до поливальних робіт.
Технічні характеристики:
Поливальний шланг:
- Колір: жовтий
- Кількість шарів: 3
- Внутрішній діаметр: 1/2" (15 мм)
- Довжина: 30 м
- Максимальний робочий тиск: 8 бар
- Матеріал: ПВХ
Конектор:
- Діаметр шлангу: 1/2" (12.5 мм), 5/8" (15 мм)
- Матеріал: пластик
- Аквастоп: ні
- Тип конектора: Standart (універсальний роз'єм для швидкого з'єднання)
- Колір: чорний, оранжевий
Поливальний пістолет:
- Установка: на шланг
- Конектор у комплекті: ні
- Тип конектора: Standart (універсальний роз'єм для швидкого з'єднання)
- Кількість режимів розпилення: 8
- Тип струменя: посилений, дощ, конічний, плоский, розбитий, туман, душ, нахилений
- Матеріал рукоятки: термопластична гума
- Фіксатор: так
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: чорний, оранжевий
Комплектація набору:
- Шланг для поливу
- Конектор
- Поливальний пістолет
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunflex |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Кількість шарів | 3 |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



