- Потужність: 1050 Вт
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Число обертів холостого ходу: 0-2950 об/хв
- Діаметр свердління дерево/бетон/метал: 25/—/10
- Діаметр патрона: 13 мм
- Тип патрона: Швидкозатискний
- Рівень звукового тиску: LpA = 90 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
- Рівень звукової потужності: LwA = 101 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
- Рівень вібрації м/с2: 4,84 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
- Клас захисту: II
- Ступінь захисту: IP20
- Інструкція: Є
- Направляюча: Є
- Щітки: 1 комплект
- Ключ для патрона: Є
- Додаткове руків'я: 1 шт
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
- Ціна: 1 740 ₴










