Промисловий пилосос Procraft VP1400
- Напруга: 220-240 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 1400 Вт
- Тип двигуна: Однофазний колекторний
- Розетка: Є
- Максимальна потужність розетки: 2000 Вт
- Ступінь захисту: IP04
- Вакуум: 17 кПа
- Довжина гофрованого шлангу: 1,5 м
- Місткість бака: 30 л
- Довжина кабеля: 4 м
- Рівень звукового тиску: LpA = 72 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності: LwA = 83 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень вібрації м/с2: 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
- Вага: 8 кг
- Інструкція: Є
- Колеса: 4 шт
- Насадка: 2 шт
- Мішок сміттєзбірник: 1 шт
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Клас захисту | I |
| Парковка | вертикальна |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Аксесуари | |
| Насадка "Килим/Підлога" | Так |
| Щілинна насадка | Так |
- Ціна: 4 920 ₴










